Chanel świętuje stulecie N°5 limitowaną linią kosmetyków do pielęgnacji

Chanel świętuje stulecie N°5 limitowaną linią kosmetyków do pielęgnacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kultowy zapach Chanel N°5 obchodzi w tym roku setne urodziny. Z tej okazji powstała fabryka Chanel 5 z limitowaną kolekcją 17 kosmetyków do pielęgnacji ciała. Wszystkie pachną jak słynne Chanel N°5, a ich opakowania nawiązują do rzeczy codziennego użytku.

Za sukcesem Chanel N°5 stoi projektantka Coco Chanel, która odpowiada za flakon oraz perfumiarz Ernest Beaux, któremu w 1921 r. powierzyła wymyślenie pierwszego zapachu swojej marki. Beaux uchodził za awangardzistę i pioniera w podejściu do perfumiarstwa. Pewnie dlatego perfumy odniosły tak wielki sukces.

Chanel Factory 5

W skład kolekcji Factory 5 wchodzi 17 kosmetyków do pielęgnacji ciała. Produkty to m.in. tabletki do kąpieli w opakowaniu stylizowanym na puszkę od herbaty, krem do ciała zapakowany w tubkę farbki. W ofercie znajdują się również żele pod prysznic, olejki do ciała, mydła i zestawy miniaturek.

Pop-up Chanel Factory 5, który swą podroż po największych miastach świata rozpoczyna z Paryża, wygląda jak fabryka. W butiku doradzają nam sprzedawcy ubrani są w śnieżnobiałe kitle, a artyści kaligrafujący nazwy na etykietkach. Podróż rozpoczynamy więc od produkcji, a kończymy gotowym produktem, który można kupić w stacjonarnie albo w internetowym sklepie Chanel.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV – jakie mają zalety?
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV – jakie mają zalety?
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV to jeden z najlepszych sposobów ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV, które może prowadzić do uszkodzeń wzroku i zwiększać ryzyko zachorowania na choroby oczu. Dlatego, noszenie okularów z filtrem UV jest ważne zarówno dla osób, które spędzają dużo czasu na słońcu, jak i dla tych, którzy mają wrażliwe oczy lub problemy z widzeniem.
Czym się kierować, wybierając barbera?
Czym się kierować, wybierając barbera?
Boisz się oddać swoją brodę w obce ręce? Podpowiadamy, jak znaleźć dobrego barbera!
Z czym dobrze komponuje się srebrna biżuteria?
Z czym dobrze komponuje się srebrna biżuteria?
Czy wiesz, jak nosić srebrną biżuterię? Przekonaj się, że akcesoria z tego kruszcu są wręcz stworzone, by wykorzystywać je przy każdej możliwej okazji. Postaw na klasę i szyk i poczuj się pewnie, gdziekolwiek się wybierasz.
Ostatnie wpisy