Risk made in Warsaw – poznaj markę, którą pokochały Polki!

Risk made in Warsaw – poznaj markę, którą pokochały Polki!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Ubrania są naszą wizytówką, ale oprócz tego, żeby świetnie wyglądały, ważne, aby były wygodne. Tworząc stylizację, możemy dużo powiedzieć innym o sobie. Jak ubiorem przekazać idee, które są dla Ciebie ważne?

Wybieraj marki, które działają świadomie Risk made in Warsaw wyróżnia się na rynku nie tylko świetnym designem, wspieraniem lokalnego rzemiosła, ale jednocześnie stawia na ekologię. Marka Risk made in Warsaw stara się minimalizować swój wpływ na środowisko naturalne. Wybiera dostawców, którzy tak jak oni stawiają na zrównoważony rozwój, przyjazny środowisku. W swoich działaniach wykorzystuję energię odnawialną, aby ograniczyć zużywanie zasobów naturalnych takich jak woda, i niweluje uwalnianie CO2 do atmosfery. Etyczne podejście do pracowników jest również dla nich priorytetem. Risk Made in Warsaw oprócz tego ma jeszcze piękne projekty, które zachwycą każdego.

Co to za firma?

Risk made in Warsaw została założona w 2011 roku przez dwie przyjaciółki, Antoninę Samecką i Klarę Kowtun. Założycielki chciały, aby marka odzwierciedlała ich poglądy i podejście do życia, oraz, aby ich ubrania poprawiały klientkom nastrój. To taki comfort look. Wszystkie ubrania są wyjątkowe dzięki temu, że są tworzone z wysokiej jakości materiałów, a potem szyte w małych lokalnych szwalniach na podstawie oryginalnych krojów. Dla twórczyń najważniejsza jest kobieta, która potem będzie nosiła ich ubrania. W każdym ciuchu powinna czuć się silna, elegancka, wyjątkowa i piękna. Właścicielki marki swoje odbiorczynie określają jako: pisarki, naukowczynie, muzyczki, filozofki, matki, rzeźbiarki, lekarki, sportsmenki, które w swoich projektach chcą wspierać i eksponować ich inteligencję. 

Jakie materiały wykorzystuje firma Risk made in Warsaw?

Klientki często na co dzień muszą zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły, tak i projektantki dbają o wszystkie detale, każdy guzik czy nawet nitkę. Cechuje je niebywała perfekcja. Kiedy dobierają kolory, starają się dobierać takie, które będą pasowały do większości karnacji skóry. Często zarządzają projektami już przy produkcji materiałów, dlatego że chcą zadbać o dobrej jakości skład tkanin. Wykorzystują tylko ekologiczne przędze, preferują używanie materiałów biodegradowalnych takich jak wiskoza ze zrównoważonej produkcji, wełna, len, ale też poliester z recyclingu, a także organiczna bawełna. Niektóre tkaniny produkowane są nawet w Polsce, a pozostałe pochodzą z innych krajów europejskich. Chcąc zachować wysoką jakość nici, firma Risk made in Warsaw często decyduje się na dużo droższe nicie, ale dzięki temu ma pewność, że ich ubrania są wysokiej jakości. Jeśli jeszcze nie znasz tej marki, koniecznie ją wypróbuj. 

Gdzie można kupić ubrania marki Risk made in Warsaw?

Przede wszystkim na ich stronie internetowej riskmadeinwarsaw.com, ale również w butiku stacjonarnym w Warszawie na ulicy Szpitalnej 6A. Teraz jest świetny moment, żeby zapoznać się z marką, bo wciąż można u nich upolować ubrania na zimowych wyprzedażach nawet do 60%. Oferta wyprzedażowa jest naprawdę szeroka. Możesz kupić ciepły sweter na zimowe dni, czy wełniany płaszcz, ale także zwiewne sukienki na lato. Co najważniejsze, ich projekty są ponadczasowe, więc nie musisz się martwić, że w następnym sezonie nie będą już modne. Jakość materiałów i żywe kolory po prostu zachwycają. 

Dlaczego Polki pokochały Risk made in Warsaw?

Jak mówi jedna z twórczyń: „Zawsze mówimy, że nie tylko projektujemy ubrania – projektujemy doświadczenia związane z noszeniem wspomnianych ubrań”. I te słowa są kwintesencją tej marki. Przyczyna, dlaczego tak wiele kobiet nie umie bez niej żyć. Na rynku jest wiele marek szyjących ubrania, ale ta oferuje nam znacznie więcej, niż moglibyśmy oczekiwać. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV – jakie mają zalety?
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV – jakie mają zalety?
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV to jeden z najlepszych sposobów ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV, które może prowadzić do uszkodzeń wzroku i zwiększać ryzyko zachorowania na choroby oczu. Dlatego, noszenie okularów z filtrem UV jest ważne zarówno dla osób, które spędzają dużo czasu na słońcu, jak i dla tych, którzy mają wrażliwe oczy lub problemy z widzeniem.
Jak wybrać idealne produkty do pielęgnacji włosów i skóry z hurtowni kosmetycznej?
Jak wybrać idealne produkty do pielęgnacji włosów i skóry z hurtowni kosmetycznej?
Szukasz idealnych produktów do pielęgnacji włosów i skóry? Dowiedz się, jak efektywnie wybrać produkty z hurtowni kosmetycznej, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby pielęgnacyjne.
Krawat czy muszka – co lepiej się sprawdzi?
Krawat czy muszka – co lepiej się sprawdzi?
Mężczyźni często stawiani są przed trudnym wyborem – mucha czy krawat? Na to pytanie udzielamy odpowiedzi w tym artykule. Sprawdź!
Ostatnie wpisy