Inspirujący styl: Adam Gallagher

Inspirujący styl: Adam Gallagher

Ubrania
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Adam Gallagher to amerykański bloger, pomysłodawca i autor bardzo popularnego bloga “I Am Galla”. Z każdym rokiem śledzi go w sieci coraz więcej osób, a to wszystko zasługa jego wyjątkowego wyczucia stylu. Stylizacje Adama Gallanghera śledzą w sieci tysiące osób, na jego profilach w mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo modowych inspiracji. Bloger znakomicie potrafi dobrać ubrania zarówno do codziennych outfitów, jak i do bardziej oficjalnego dress codu. Jego postać wywarła duży wpływ na świat mody, zwłaszcza tej męskiej części. Historia Adama Gallaghera oraz jego kariera potoczyła się w bardzo ciekawy sposób. Z pewnością jest to postać, którą warto znać i obserwować dalsze jej poczynania. 

Jeśli szukasz osób w sieci, które znają się na męskiej modzie, to konto Adama Gallaghera na Instagramie powinno być miejscem, do którego często będziesz zaglądać. Jego content ogląda blisko 2 miliony osób, a jego profil jest polecany w rankingach modowych influencerów. Adam na co dzień mieszka w Kalifornii, ale ważne są dla niego również podróże, które chętnie relacjonuje na swoich platformach społecznościowych. Poza zdjęciami z pięknych miejsc bloger dzieli się z obserwatorami cennymi wskazówkami oraz poradami dotyczącymi podróży. Jednak głównym tematem, dzięki któremu zdobył ogromną popularność, jest męska moda i jego nietuzinkowe stylizacje. To nie tylko ciekawie dobrane ubrania, ale przede wszystkim artystyczny sposób ich przedstawienia sprawia, że nie możemy oderwać oczu od fotografii, które publikuje znany influencer. Nic więc dziwnego, że taka rzesza ludzi chce uczestniczyć w tym fantastycznym performersie, który można podziwiać na Instagramie Adama Gallaghera. Czy to tylko kwestia świetnych zdjęć czy za fenomenem kalifornijskiego blogera stoi coś więcej?  

Adam Gallagher – kim jest? 

Adam Gallagher urodził się 29 października 1991 roku w Nowym Jorku. Od dziecka uwielbiał modę, chętnie ekspoerymentował ze swoimi ubraniami i deklarował nawet rodzicom, że co roku ma w planach zmieniać swój styl. Ogromna popularność pojawiła się wraz z rozwojem bloga I Am Galla oraz rozwijającymi się profilami w mediach społecznościowych. Jego kontent wyróżnia się na tle innych, bo influencer poza świetnymi stylizacjami dużą wagę zwraca na estetykę wstawianych do sieci zdjęć. Jego blog od dawna zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych blogów modowych dotyczących mody męskiej. 

Początki kariery Adama Gallaghera 

Jak wspominaliśmy wcześniej, Adam Gallagher interesował się modą od najmłodszych lat. Jego wyczucie stylu było zauważone już w trakcie lat szkolnych, podczas których uwielbiał bawić się swoim wizerunkiem. Jego znakiem rozpoznawczym był świetny wygląd, nic więc dziwnego, że przyszły bloger otrzymał od swoich kolegów nagrodę dla najlepiej ubranego ucznia. W wieku 17 lat amerykanin założył bloga, który szybko stał się prawdziwym podręcznikiem na temat tego, jak wyglądać modnie i stylowo. 

Wpływ na świat fashion 

Rozwój bloga oraz kont w social mediach sprawiły, że Adam stał się osobą mającą duży wpływ na wygląd aktualnych trendów. Jego wyśmienity gust i wyczucie stylu sprawiają, że często wyprzedza on modę. Pomocą w byciu wpływowym influencerem był również wygląd 30-latka, który w połączeniu z umiejętnością blogowania oraz ciekawymi stylizacjami był przepisem na ogromny sukces. Dziś bloger zgromadził wokół swoich projektów ogromną społeczność fanów, którzy interesują się modą oraz udoskonalaniem swojego wizerunku. Dzięki niej Adam Gallagher zbudował potężne zasięgi na swoim koncie na Instagramie, Facebooku i Twitterze. 

Projektowanie własnych produktów 

Nietuzinkowy gust oraz wyczucie stylu sprawiły, że Adam nie tylko potrafi dobierać ciekawe stylizacje, ale również sprawdził się w roli projektanta. Współpracując z marką Miansai, która jest brandem premium sprzedającym biżuterię, stworzył własną kolekcję dodatków. Jego pomysły to propozycje dla mężczyzn, które sprawdzą się zarówno do casualowych outfitów, jak i na specjalne okazje. W salonach Miansai można było kupić plecione bransoletki oraz srebrne wisiorki, które pomógł stworzyć sam Adam Gallagher. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrane dzieła z oferty Księgarni wpływają na nasze postrzeganie historii i religii?
Jak wybrane dzieła z oferty Księgarni wpływają na nasze postrzeganie historii i religii?
Poznaj, jak literatura dostępna w księgarniach kształtuje nasze myślenie o historii oraz religii. Wybrane dzieła mogą zaskoczyć swym wpływem na współczesny świat.
Na jaki materiał warto postawić w wakacje? Odpowiedź jest tylko jedna
Na jaki materiał warto postawić w wakacje? Odpowiedź jest tylko jedna
Jak się ubierać podczas upalnych dni? Co się sprawdzi na wyjazd? Podpowiadamy, w jaki materiał warto zainwestować!
Jak działa bezdotykowy pomiar ciśnienia w gałce ocznej – poradnik dla pacjentów
Jak działa bezdotykowy pomiar ciśnienia w gałce ocznej – poradnik dla pacjentów
Dowiedz się, jak dokonywany jest bezdotykowy pomiar ciśnienia w gałce ocznej i jak się przygotować do tego badania. Ważne informacje dla każdego pacjenta.
Ostatnie wpisy