Najmodniejsze dodatki skórzane dla niej i dla niego

Najmodniejsze dodatki skórzane dla niej i dla niego

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Zarówno w modzie, jak i wystroju wnętrz, czasami dobrze jest postawić na najbardziej klasyczne rozwiązania. Taką właśnie klasyczną elegancją w dodatkach jest zdecydowanie galanteria skórzana. Choć znacznie różni się od tej wykonywanej kiedyś, nigdy nie wyjdzie ona z mody i zawsze będzie świadczyć o dobrym stylu. Jakie są dziś najmodniejsze dodatki skórzane przeznaczone dla Pań, a jakie dla Panów? W tym artykule znajdziesz kilka ciekawych propozycji. 

Materiał

Określenie galanteria skórzana nie wskazuje jeszcze na konkretny materiał, z jakiego wykonane są dodatki. Na rynku bowiem możemy znaleźć wiele rodzajów czy gatunków skóry naturalnej, a także wiele rozwiązań przyjaznych środowisku,  jak eko skóra i różne warianty skóropodobne. Przyznać należy, że wciąż skóra naturalna pozostaje najtrwalszym i najlepiej wyglądającym materiałem galanteryjnym. Jednak jeśli chcemy zdecydować się na rozwiązania sprzyjające przyrodzie, to warto zastanowić się nad wyborem różnego rodzaju imitacji skóry oraz tzw. eko skóry, które potrafią być równie trwałe i nie różnią się wyglądem, czy stopniem elegancji, od skóry naturalnej. 

Co ze skóry

Kiedyś niemal wszystkie dodatki do ubioru były wykonywane ze skóry. Dziś z tej tradycji nie zostało już prawie nic, ale możemy znaleźć jeszcze trochę elementów garderoby wykonanej z tego trwałego i eleganckiego materiału. Oczywiście do najważniejszych należą skórzane buty, rękawiczki, portfele, paski, torby i torebki, czy paski do zegarków, a nawet kapelusze. Jest to trend, który nigdy nie straci na aktualności i zawsze będzie doceniany w modzie. Co dziś należy do najpopularniejszych modeli skórzanych dodatków?

Galanteria skórzana dla pań

Najpopularniejszym dodatkiem w kobiecej garderobie jest najczęściej skórzana torebka. Bez niej nigdy nie ruszają się z domu, a jej zawartość pozostaje zawsze niezgłębioną tajemnicą, której ilość elementów zdradza jedynie ciężar. Warto więc postawić na najbardziej klasyczne i wytrzymałe modele, które nie tylko łatwo będzie dobrać do wielu stylizacji, ale również sprostają wymaganiom codziennego użytku, a także nie będą się szybko niszczyć. Do skórzanej torebki warto również zaopatrzyć się w portfel wykonany z tego samego materiału. Galanteria skórzana dla Pań, to oczywiście również skórzane paski, których możemy znaleźć przynajmniej kilka w szafie, ponieważ każdy kolorystycznie odpowiada innemu kolorowi par butów. Kiedy przychodzi chłodniejszy okres w ciągu roku, to niezastąpionym dodatkiem, o nietuzinkowej elegancji, pozostają skórzane rękawiczki. 

Skórzane dodatki dla panów

W każdej męskiej szafie musi znaleźć się przynajmniej jeden pasek do spodni wykonany ze skóry. Jest to bezwzględny must have każdego mężczyzny. Ale co jeszcze należy do najmodniejszych męskich dodatków wykonanych ze skóry? Bez wątpienia pozostają nimi torby męskie wykonane ze skóry, najczęściej bardzo pojemne i noszone na ramieniu, ale także torebki na pas, które pozwalają na przechowanie kilku ważnych rzeczy, kiedy wychodzimy z domu. Kolejnym bardzo oczywistym elementem męskiej galanterii skórzanej jest portfel wykonany z tego materiału. Oprócz tego warto pomyśleć także o skórzanych rękawiczkach na jesień oraz zimę. Najrzadziej kupowanym męskim dodatkiem wykonanym z tego materiału jest kapelusz, przypomina on nieco te, które znamy z westernów, ale trzeba przyznać, że zawsze zrobione są z wysokiej jakości skóry oraz z ogromną dokładnością. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie nuty zapachowe najlepiej sprawdzą się latem?
Jakie nuty zapachowe najlepiej sprawdzą się latem?
Szukasz idealnych perfum na lato? Sprawdź nasze propozycje!
Jak przygotować się do badań alergologicznych?
Jak przygotować się do badań alergologicznych?
Odkryj wskazówki i kroki dotyczące przygotowania się do badań alergologicznych. Dowiedz się więcej o tym, jak poprawnie przeprowadzić badanie dla skutecznej diagnozy.
Pastele w modzie męskiej. Mocny trend na wiosnę i lato 2021
Pastele w modzie męskiej. Mocny trend na wiosnę i lato 2021
Pastele będą odgrywać znaczącą rolę wśród modnie ubranych mężczyzn w zbliżającym się sezonie. Sprawdź, jakie modele i fasony warto mieć w swojej garderobie!
Ostatnie wpisy