Marokańska restauracja Ryana Goslinga w Beverly Hills

Marokańska restauracja Ryana Goslinga w Beverly Hills

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gwiazda filmowa Ryan Gosling ma własną restaurację! Aktor wraz ze znakomitym szefem kuchni Abdessamad Benameur, znanym jako Ben Benameur, są współwłaścicielami restauracji Tagine. To wyjątkowe miejsce, w którym serwowane są dania kuchni marokańskiej. Lokal znajduje się w Beverly Hills w Kalifornii. Restaurację chętnie odwiedzają najpopularniejsi amerykańscy aktorzy i celebryci, którzy uwielbiają stylowe miejsca. Jak podkreśla szef Benameur, jest to kultowe miejsce, które jest w ścisłej czołówce najlepszych restauracji w Beverly Hills. Co można zjeść w restauracji, której właścicielem jest Ryan Gosling? 

Tagine – wyjątkowe miejsce na mapie Beverly Hills 

Jesteś akurat w Kalifornii i szukasz ciekawego miejsca na lunch czy kolację ze znajomymi? Może warto przenieść się chociaż na chwilę do słonecznego Maroka, dzięki smakom i aromatom prosto z Afryki. Okazuje się, że w sercu wielkomiejskiego Beverly Hills istnieje wspaniałe miejsce, w którego tworzeniu uczestniczył sam Ryan Gosling! 

Wiele sław regularnie odwiedza tę restaurację. Wśród gwiazd, które kochają marokańskie przysmaki są: Salma Hayek, Keanu Reeves czy Richard Gere. 

Prawdziwym hitem, który najczęściej zamawiają goście, są dania serwowane w dużym, glinianym garnku, czyli tadżin. W środku znajduje się doskonale przyprawione mięso oraz sezonowe warzywa. Menu jest bardzo ciekawe, więc każdy znajdzie coś dla siebie! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
EMS – co musisz wiedzieć zanim zaczniesz?
EMS – co musisz wiedzieć zanim zaczniesz?
Słyszałeś o treningu EMS, ale nie jesteś pewien, czym jest i jak się na niego przygotować? Sprawdź, na czym to polega, czy jest skuteczne i czy może być skutecznym rozwiązaniem treningowym dla Ciebie.
Jak wybrane dzieła z oferty Księgarni wpływają na nasze postrzeganie historii i religii?
Jak wybrane dzieła z oferty Księgarni wpływają na nasze postrzeganie historii i religii?
Poznaj, jak literatura dostępna w księgarniach kształtuje nasze myślenie o historii oraz religii. Wybrane dzieła mogą zaskoczyć swym wpływem na współczesny świat.
W te ubrania i dodatki warto zainwestować. Zawsze będą w modzie!
W te ubrania i dodatki warto zainwestować. Zawsze będą w modzie!
Poznaj listę ubrań i dodatków, które nigdy nie wyjdą z mody. Sprawdź, jakie modele są uniwersalne i ponadczasowe. Wejdź i zobacz, w jakie stroje warto zainwestować!
Ostatnie wpisy