Amerykańska marka premium wprowadza usługę wynajmu odzieży

Amerykańska marka premium wprowadza usługę wynajmu odzieży

Zakupy
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na pewno słyszałaś o możliwości wynajęcia mieszkania lub auta, jednak czy wiesz, że możesz również wynająć stylowe i luksusowe ubrania? Marka odzieżowa Ralph Lauren daje swoim klientom możliwość wykupienia abonamentu na wynajem produktów z serii Lauren, za które zapłacimy jedynie 125 dolarów za miesiąc. 

Na razie usługę wprowadzono głównie w Stanach Zjednoczonych. Może to przyszłościowe rozwiązanie sprawi, że przestaniemy nadmiernie gromadzić ubrania w swoich prywatnych szafach?

Ralph Lauren wprowadza usługę wynajmu ubrań

Posunięcia biznesowe dużych marek modowych jasno wskazują na to, że czekają nas zmiany. Coraz więcej brandów decyduje się użyczać swoich produktów na zasadzie wykupu abonamentu. Jego członkowie mają możliwość wynająć ubrania i dodatki ze wskazanej przez sklep puli. Dzięki temu klienci mogą nosić zawsze modne ubrania, zgodne z panującymi trendami, których nie muszą kupować, a następnie przechowywać w swojej garderobie. 

Dlaczego marki decydują się na takie rozwiązania? Specjaliści przewidują, że coraz chętniej będziemy korzystać z usług współdzielenia dóbr. Mając świadomość tego, jak zmienia się klimat, świat przestał gonić za niekończącą się konsumpcją. Zmienia się podejście do mody, a zwłaszcza następuje rezygnacja z fast fashion. Wszystkie ubrania, które nie będą już nadawać się do wypożyczenia, zostaną przekazane przez firmę Ralph Lauren na cele charytatywne. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zalety ma mikronakłuwanie skóry?
Jakie zalety ma mikronakłuwanie skóry?
Mikronakłuwanie skóry, znane również jako terapia mezoterapii igłowej lub rolkowanie igłowe, to innowacyjna metoda stosowana w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii.
Marokańska restauracja Ryana Goslinga w Beverly Hills
Marokańska restauracja Ryana Goslinga w Beverly Hills
Marokańska restauracja Ryana Goslinga szybko stała się bardzo popularnym miejscem w Beverly Hills. Sprawdź, jakie gwiazdy uwielbiają wpadać tam na lunch w gronie najbliższych!
Jak dobrać biżuterię, doskonale pasującą do naszego stylu?
Jak dobrać biżuterię, doskonale pasującą do naszego stylu?
Odkryj tajniki dobrania perfekcyjnej biżuterii do swojego stylu z pomocą specjalistów od luksusowych dodatków, Vezzi.pl. Pomożemy Ci stworzyć wyrazisty i harmonijny wizerunek.
Ostatnie wpisy