Connect with us

Wpisz czego szukasz

Selectiver

Zakupy

Amerykańska marka premium wprowadza usługę wynajmu odzieży

MUNICH, GERMANY - MAY 10: Cleo zu Oettingen-Spielberg wearing navy blue striped Polo Ralph Lauren jacket, white polo and white linen pants and beige Loewe bag via Lodenfrey SS21 on May 10, 2021 in Munich, Germany. (Photo by Jeremy Moeller/Getty Images)

Na pewno słyszałaś o możliwości wynajęcia mieszkania lub auta, jednak czy wiesz, że możesz również wynająć stylowe i luksusowe ubrania? Marka odzieżowa Ralph Lauren daje swoim klientom możliwość wykupienia abonamentu na wynajem produktów z serii Lauren, za które zapłacimy jedynie 125 dolarów za miesiąc. 

Na razie usługę wprowadzono głównie w Stanach Zjednoczonych. Może to przyszłościowe rozwiązanie sprawi, że przestaniemy nadmiernie gromadzić ubrania w swoich prywatnych szafach?

Ralph Lauren wprowadza usługę wynajmu ubrań

Posunięcia biznesowe dużych marek modowych jasno wskazują na to, że czekają nas zmiany. Coraz więcej brandów decyduje się użyczać swoich produktów na zasadzie wykupu abonamentu. Jego członkowie mają możliwość wynająć ubrania i dodatki ze wskazanej przez sklep puli. Dzięki temu klienci mogą nosić zawsze modne ubrania, zgodne z panującymi trendami, których nie muszą kupować, a następnie przechowywać w swojej garderobie. 

Dlaczego marki decydują się na takie rozwiązania? Specjaliści przewidują, że coraz chętniej będziemy korzystać z usług współdzielenia dóbr. Mając świadomość tego, jak zmienia się klimat, świat przestał gonić za niekończącą się konsumpcją. Zmienia się podejście do mody, a zwłaszcza następuje rezygnacja z fast fashion. Wszystkie ubrania, które nie będą już nadawać się do wypożyczenia, zostaną przekazane przez firmę Ralph Lauren na cele charytatywne. 

Specjalistka od marketingu internetowego. Niekwestionowana fanka nowych technologii, która uwielbia sprzęty wykorzystujące sztuczną inteligencję. Miłośniczka mody prosto z high fashion, która potrafi docenić również streetwearowe elementy. Prywatnie uwielbia szaleć na festiwalach muzycznych oraz chodzić na zajęciach z jogi.

Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Ubrania

Kylie Jener zachwyca na pokładzie swojego odrzutowca! Nie zgadniecie co ma na sobie!

Dodatki

Stylistka Lawirantka podpowiada, jakie będą najważniejsze trendy nadchodzących miesięcy.

Uroda

Poznaj urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2021!

Styl życia

To właśnie oni kreują makijażowe trendy na świecie. Najlepsi wizażyści, którym zaufały hollywoodzkie sławy!