Connect with us

Wpisz czego szukasz

Selectiver

Inne

Najtańsze oferty na kartę dostępne na rynku! Co oferują i czy warto z nich korzystać?

Artykuł sponsorowany

Zastanawiałeś się kiedyś, ile kosztuje najtańsza oferta na kartę, dostępna w Polsce? Ile tak naprawdę trzeba zapłacić, aby móc korzystać z telefonu i nie martwić się o liczbę przegadanych minut, wysłanych SMS-ów czy nawet o czas spędzony w Internecie? Poznaj te stawki i daj się zaskoczyć ofertom na kartę.

Najtańsza oferta na rynku

Przyglądając się ofertom przygotowanym przez operatorów sieci telefonicznych, warto brać pod uwagę różne parametry. W przypadku pakietów należy zwrócić uwagę na liczbę minut, które można wykorzystać w cenie doładowania, liczbę SMS-ów czy też wielkość pakietu internetowego. Przeglądając stronę https://komorkomat.pl/ w celu wyszukania najtańszej oferty, natrafić można na pakiet za jedyne 5 zł. Dla kogo stworzona jest ta oferta? Co ciekawe, dla osób, które często wyjeżdżają za granicę. Za 5 zł otrzymuje się brak limitu na MMS-y, rozmowy stacjonarne oraz na wszelkie rozmowy i wiadomości za granicą kraju. Do tego pakiet internetowy, który działa jedynie w roamingu, na poziomie 4 GB.

Najtańsza i najlepsza oferta telefonu na kartę

Oferta za 5 zł jest niezwykle korzystna dla osób wyjeżdżających. Dostępne są jednak również dobre oferty na kartę dla wszystkich, którzy potrzebują telefonu na terenie Polski. Porównywarka Komórkomat pozwala na znalezienie oferty bez limitu na połączenia stacjonarne, komórkowe oraz bez żadnych ograniczeń co do wysyłanych SMS-ów i MMS-ów. Do tego jeszcze 25 GB internetu. Za ile można kupić taki pakiet? Za jedyne kilkanaście złotych. W przypadku wzięcia większej ilości internetu cena ta nieco wzrasta. W ten sposób otrzymuje się nielimitowane rozmowy, wiadomości i 50 GB internetu miesięcznie za mniej niż 20 zł. Dla kogo jest ta oferta? Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą korzystać z dobrych, wygodnych usług i nie chcą martwić się o żadne ukryte koszty czy kruczki prawne.

Brak terminu płatności i rezygnacji z umowy

Ogromną zaletą telefonów na kartę jest brak umowy, która określałaby dokładne terminy płatności i zakończenia współpracy. Mając ofertę na kartę, płaci się kiedy się chce, a w razie jakichkolwiek opóźnień, telefon dalej działa bez problemów. Gdy chce się z niego znowu skorzystać, wystarczy na nowo doładować kartę, aby mieć na niej środki do wykorzystania. Brak wykonanej na czas opłaty nie łączy się z żadnymi konsekwencjami prawnymi czy też karami finansowymi, np. w postaci dodatkowych odsetek do miesięcznego rachunku.

Dodatkowe opłaty za rozmowy za granicą czy do płatnych placówek

Przy korzystaniu z telefonu na kartę warto brać pod uwagę to, że chcąc zadzwonić w płatne miejsce, trzeba doładować dodatkowo konto. Jeśli zabraknie na nim środków, rozmowa po prostu się nie odbędzie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się przy dzieciach. Jeśli jednak takie rozmowy wykonuje się często, lepiej skorzystać z abonamentu bądź wcześniej doładować konto, aby nie zabrakło na nim funduszy do wykorzystania.

Fot.: Rob Hampson/unsplash.com

Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Ubrania

Kylie Jener zachwyca na pokładzie swojego odrzutowca! Nie zgadniecie co ma na sobie!

Dodatki

Stylistka Lawirantka podpowiada, jakie będą najważniejsze trendy nadchodzących miesięcy.

Uroda

Poznaj urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2021!

Styl życia

To właśnie oni kreują makijażowe trendy na świecie. Najlepsi wizażyści, którym zaufały hollywoodzkie sławy!