Connect with us

Wpisz czego szukasz

Selectiver

Pielęgnacja

Chanel świętuje stulecie N°5 limitowaną linią kosmetyków do pielęgnacji

PARIS, FRANCE - JUNE 30: General view, during the "Chanel 5 Factory" Launch Cocktail In Paris, on June 30, 2021 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Kultowy zapach Chanel N°5 obchodzi w tym roku setne urodziny. Z tej okazji powstała fabryka Chanel 5 z limitowaną kolekcją 17 kosmetyków do pielęgnacji ciała. Wszystkie pachną jak słynne Chanel N°5, a ich opakowania nawiązują do rzeczy codziennego użytku.

Za sukcesem Chanel N°5 stoi projektantka Coco Chanel, która odpowiada za flakon oraz perfumiarz Ernest Beaux, któremu w 1921 r. powierzyła wymyślenie pierwszego zapachu swojej marki. Beaux uchodził za awangardzistę i pioniera w podejściu do perfumiarstwa. Pewnie dlatego perfumy odniosły tak wielki sukces.

Chanel Factory 5

W skład kolekcji Factory 5 wchodzi 17 kosmetyków do pielęgnacji ciała. Produkty to m.in. tabletki do kąpieli w opakowaniu stylizowanym na puszkę od herbaty, krem do ciała zapakowany w tubkę farbki. W ofercie znajdują się również żele pod prysznic, olejki do ciała, mydła i zestawy miniaturek.

Pop-up Chanel Factory 5, który swą podroż po największych miastach świata rozpoczyna z Paryża, wygląda jak fabryka. W butiku doradzają nam sprzedawcy ubrani są w śnieżnobiałe kitle, a artyści kaligrafujący nazwy na etykietkach. Podróż rozpoczynamy więc od produkcji, a kończymy gotowym produktem, który można kupić w stacjonarnie albo w internetowym sklepie Chanel.

Absolwentka studiów dziennikarskich. Po obejrzeniu filmu „Diabeł ubiera się u Prady” postanowiła zostać dziennikarką. Z pasją i zamiłowaniem pisze o modzie, trendach i projektantach. Ceni polskich projektantów za kreatywność.

Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Ubrania

Kylie Jener zachwyca na pokładzie swojego odrzutowca! Nie zgadniecie co ma na sobie!

Dodatki

Stylistka Lawirantka podpowiada, jakie będą najważniejsze trendy nadchodzących miesięcy.

Uroda

Poznaj urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2021!

Styl życia

To właśnie oni kreują makijażowe trendy na świecie. Najlepsi wizażyści, którym zaufały hollywoodzkie sławy!