Connect with us

Wpisz czego szukasz

Selectiver

Dla niego

Dlaczego warto uszyć garnitur na miarę?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Szycie garnituru na miarę to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród świadomych mężczyzn. Ma to swoje określone zalety. Przede wszystkim strój dopasowany jest idealnie do sylwetki właściciela i jego realnych potrzeb. Oczywiście to nie jedyne argumenty za tym, aby postawić na garnitur skrojony na miarę. Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z tej usługi i co się za tym kryje?

Idealnie dopasowany

Podstawowym atutem garniturów na miarę jest to, że idealnie pasują one do ich właściciela. Starannie skrojony strój zapewnia elegancję oraz większą swobodę ruchów w wielu sytuacjach. Tego typu garnitury doskonale sprawdzają się nie tylko na ślub, choć wciąż przy tej okazji cieszą się największym zainteresowaniem. Idealnie dopasowana garderoba to wybór dla świadomych mężczyzn, którzy w każdej sytuacji chcą czuć się pewnie i swobodnie. Garnitury na miarę sprawdzają się m.in.: podczas spotkań biznesowych, obchodów świąt, zjazdów rodzinnych, czy też na randce. W każdej z tej sytuacji powinieneś wyglądać nienagannie i schludnie. 

Indywidualizacja projektu

Kolejnym atutem tego rozwiązania jest możliwość indywidualizacji projektu. Dotyczy to nie tylko fasonu garnituru, ale także jego kolorystyki, wzoru oraz dodatkowych elementów dekoracyjnych. Klient ma wpływ również na wybór odpowiedniej tkaniny i partycypuje w innych decyzjach związanych z realizacją projektu. Przy zamawianiu garnituru na miarę można od razu postawić na dodatki, w tym koszule na miarę, czy też ręcznie szyte buty wysokiej jakości. Połączenie tych produktów zapewni mężczyźnie wyjątkową kreację, poczucie swobody i pewność siebie w każdej sytuacji. Indywidualizacja projektu to sposób na wyróżnienie się z tłumu i pokazanie własnego ja poprzez elegancką i oryginalną garderobę. 

Nie zawsze to ogromne koszty

Wbrew powszechnej opinii szycie garniturów na miarę nie zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Standardowo jednak powinieneś się liczyć z wydatkiem większym, niż w przypadku kupowania garnituru z półki sklepowej. Z drugiej strony w tym przygotowanym na miarę będziesz czuł się zdecydowanie lepiej, co sprawia, że warto w niego zainwestować. Wpływ na końcową wycenę mają m.in. rodzaj i jakość wybranej tkaniny. W związku z tym warto zweryfikować to z producentem, ponieważ profesjonalne szwalnie  mają dostęp do szerokiego asortymentu materiałów i tkanin. Dzięki temu wybór będzie w pełni dopasowany do klienta i zoptymalizowany pod względem kosztów. 

Sprawdź garnitury od Spilliaert

W zakresie garniturów szytych na miarę warto zapoznać się z ofertą firmy Spilliaert. Na co dzień współpracuje ona m.in. z renomowanym belgijskim producentem SCABAL, który specjalizuje się w szyciu na miarę garniturów klasy Premium na podstawie tkanin własnej produkcji w Anglii. Od września Spilliaert oferować będzie drugą linię garniturów na miarę pod nazwą “Blueberry”, stworzoną z jednej strony dla którzy nie mogą się zdecydować nad szyciem swojego pierwszego garnituru ze względu na cenę. Tym klientom z kolekcją Blueberry oferujemy zdecydowanie mniejszy wybór ekskluzywnych tkanin, ale za to bardzo konkurencyjną cenę. Druga grupa dla której powstała kolekcja Blueberry, to klienci, którzy po prostu nie są w stanie się zdecydować na tkaninę na podstawie próbki, która mierzy 18 x 12 cm. Ci ostatni klienci chcą trzymać przed sobą większy kawałek materiału i dopiero wówczas są oni w stanie podjąć decyzję. Dla nich sprowadzimy całe belki sprawdzonych i pożądanych tkanin.

Sprawdź stronę internetową Spilliaert pod adresem: https://spilliaert.com/

Fot.: materiał prasowy Klienta

Kliknij by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy

Ubrania

Kylie Jener zachwyca na pokładzie swojego odrzutowca! Nie zgadniecie co ma na sobie!

Dodatki

Stylistka Lawirantka podpowiada, jakie będą najważniejsze trendy nadchodzących miesięcy.

Uroda

Poznaj urodowe trendy na sezon wiosna-lato 2021!

Styl życia

To właśnie oni kreują makijażowe trendy na świecie. Najlepsi wizażyści, którym zaufały hollywoodzkie sławy!